Uitslag LaserRadial

 
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 FIN 201039 Tapper Kaarle, U19, M 15,0 2 4 1 2 1 (9) 5 (dnf)
2 NED 194870 Hummel Yuri, M 20,0 1 5 (12) (20) 3 8 2 1
3 RUS 171513 Nikolaev Maxim, U17, M 24,0 (13) 1 (16) 6 5 4 4 4
4 FIN 200870 Mikkola Matias, U19, M 33,0 6 6 8 (27) (9) 2 6 5
5 IRL 191304 Lyden Fionn, U19, M 37,0 5 7 (21) 8 4 6 (13) 7
6 AHO 195718 van Aanholt Just, U19, M 52,0 15 (16) 10 3 (bfd) 7 9 8
7 SUI 199430 Schneiter Sébastien, U19, M 53,0 4 12 (19) 17 8 1 11 (28)
8 FRA 196544 De Kerangat Mathilde, F 54,0 18 15 2 11 2 (28) (34) 6
9 GBR 201358 Booth John, M 57,0 12 8 (22) 4 13 (25) 10 10
10 NED 198768 Bos Duko, U19, M 60,0 7 10 (27) (21) 21 3 8 11
11 FRA 198819 MICHON Pernelle, U21, F 69,0 22 3 3 14 (bfd) 20 7 (26)
12 NED 194883 Niezen Caren, F 70,0 16 11 4 13 11 (32) (20) 15
13 RUS 194902 Kuznetsova Evgenia, U21, F 78,0 8 (26) 9 23 10 (29) 15 13
14 IRL 197700 Lynch Finn, U17, M 87,0 (bfd) 2 17 10 (bfd) 5 1 bfd
15 NED 198177 Lambriex Coen, U19, M 90,0 10 (24) 23 1 (bfd) 23 12 21
16 FRA 198965 RIOU Amélie, U21, F 96,0 9 17 5 38 25 (dns) (39) 2
17 FRA 194387 Gadel Alizée, U21, F 96,0 17 19 25 12 (bfd) (ocs) 14 9
18 NED 202333 Smit Maarten, U19, M 102,0 11 18 (35) 15 14 17 27 (37)
19 NED 195725 van der Vaart Daphne, U19, F 102,0 14 (30) 18 (22) 15 22 17 16
20 NED 193545 Sierk Jan ter Haar, male 103,0 3 (bfd) (ocs) 29 6 40 3 22
21 NED 200858 Broekhuizen Michelle, U21, F 113,0 (dns) (dns) dns 5 12 16 25 3
22 SUI 199850 Keller Jocelyn, U19, M 113,0 26 9 26 (33) (bfd) 24 16 12
23 FIN 192978 Jansson Victor, U19, M 115,0 (bfd) 14 14 (39) 7 38 19 23
24 GBR 199861 Elvin Ben, M 122,0 27 13 29 7 18 (35) 28 (34)
25 NED 198174 Holtrop Auke, U19, M 122,0 21 27 7 19 (31) 27 21 (39)
26 NED 201742 Rebel Max, U19, M 125,0 19 28 13 9 (bfd) (ocs) 26 30
27 SUI 197138 Theuninck Nils, U17, M 134,0 (31) 20 31 18 (bfd) 10 30 25
28 FIN 195501 Mikkola Monika, U17, F 146,0 24 (42) (43) 32 16 30 24 20
29 NED 200860 De By Peter, U17, M 147,0 28 (41) (42) 16 36 12 37 18
30 FIN 200655 Blässar Niki, U19, F 148,0 (bfd) 31 33 28 (37) 19 23 14
31 NED 189275 Lans van der Martijn, M 150,0 23 35 (36) 24 33 18 (41) 17
32 FIN 201063 Store Anton, U19, M 155,0 36 29 11 26 22 (42) 31 (bfd)
33 FIN 191379 Niemensivu Ari, U19, M 156,0 (bfd) 25 40 (44) 23 11 33 24
34 NED 202324 Feringa Arjen, U19, M 162,0 35 34 15 (43) 29 13 (44) 36
35 NED 200908 Couvert Dewi, U19, F 166,0 25 32 41 (42) 17 (45) 32 19
36 NED 192645 Jonker Maxime, U19, F 171,0 (dnc) (dnc) dnc 25 28 15 22 29
37 DEN 199071 Carlsen Céline, U19, F 173,0 (bfd) 36 (39) 34 24 26 18 35
38 NED 195722 Bosma Martijn, U17, M 175,0 34 21 38 (46) 20 33 29 (41)
39 NED 201053 van Beek Jelmer, U19, M 187,0 (bfd) 23 6 37 32 37 (dns) dns
40 SUI 200900 Jayet Maud, U17, F 188,0 20 40 (44) 40 19 (34) 36 33
41 NED 193567 Parre Laura, U19, F 190,0 32 33 28 (36) 34 31 (42) 32
42 IRL 196981 Kneafsey Sian, U19, F 198,0 29 37 (47) 41 (bfd) 21 43 27
43 NED 202331 Ceelen Roosmarijn, U19, F 200,0 (40) (bfd) 24 35 27 36 38 40
44 NED 201779 Bos Kim, U21, F 204,0 33 39 32 (47) 30 39 (40) 31
45 NED 200451 Tanis Tobias, U19, M 208,0 (bfd) 45 20 30 (bfd) 14 47 bfd
46 NED 192519 Griethuijsen Niek van, M 214,0 (bfd) 22 30 (48) 38 47 35 42
47 NED 198608 van Asselt Charlotte, U21, F 219,0 30 38 37 (49) 35 41 (46) 38
48 NED 195258 Nielsen Bent, U19, M 229,0 38 43 34 (50) 26 (46) 45 43
49 NED 180602 Wittenberg Henk, M 252,0 41 44 45 31 39 (dns) (dns) dns
50 SUI 194316 Antonietti Luciano, U17, M 256,0 37 46 46 (51) 40 43 (dns) 44
51 NED 200446 Ottema Jade, F 269,0 39 (bfd) 48 45 41 44 (dnf) dns
 
Punten straffen zijn als volgt:
  SUI 200900 Jayet Maud, U17, F race 6 34, 34 --> 52 punten, scp, scp
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.075
Copyright 1986 - 2012, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl